Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Modlitwa dziękczynna PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 01 marca 2012 19:03

Przychodzę dziś do Ciebie chwalebna i potężna Święta Rito z sercem głęboko wzruszonym i wdzięcznym.

W godzinie niebezpieczeństwa, w chwili kiedy moje szczęście i moich bliskich było zagrożone zwracałem (zwracałam) się do Ciebie błagając, ze smutnym sercem i z obawą. Błagałem (błagałam) Ciebie, którą wszyscy zwą Świętą od spraw beznadziejnych, adwokatką w wypadkach rozpaczliwych, ucieczką w ostatecznej chwili! Moje zaufanie nie zostało zawiedzione.

Wracam do Ciebie teraz już bez cierpienia w oczach, ale z radością i pogodą serca, aby Ci okazać moją wdzięczność. Tę radość i ten pokój - Tobie zawdzięczam, droga Święta Rito, która wstawiłaś się w mej sprawie do Boga, mimo mej niegodności i za Twoim pośrednictwem doznałem (doznałam) łaski, której pragnąłem (pragnęłam).

Chciałbym lepiej wyrazić Ci moją wdzięczność, która rozpiera moje serce święta uzdrowicielko i pocieszycielko strapionych, ale wzruszenie które daje mi szczęście z otrzymanej łaski po prostu paraliżuje moje wysiłki i mogę tylko szeptać:

Dzięki Święta Rito!

Dlatego, aby udowodnić w realny sposób moją wdzięczność, obiecuję Ci rozpowszechniać z coraz większym zapałem cześć Twego kultu i starać się aby pokochali Cię ci, którzy Cię jeszcze nie znają, bo oni nie mieli szczęścia doświadczyć Twej nieskończonej miłości.

Obiecuję Ci pomagać w miarę moich możliwości, w rozpowszechnianiu kultu na Twą cześć i uczestniczyć jak najczęściej w uroczystościach odbywających się ku Twojej czci, aby zasłużyć na pomoc niebieską i na Twoją opiekę. Postanawiam od dnia dzisiejszego wykonywać z większą sumiennością i zapałem moje obowiązki jako chrześcijanin.

Droga Święta Rito, proszę przekaż Bogu te moje szczere postanowienia i podziękuj Mu w moim imieniu za doznaną łaskę.

Proszę Cię nie opuszczaj mnie nigdy, miej mnie pod swoją świętą opieką, abym po doznaniu jej na tej ziemi mógł (mogła) w przyszłości złączyć się z Tobą w niebie, aby lepiej jeszcze wyrazić Ci moją wdzięczność. Amen

 

Wspomnienie św. Rity

22 maja

Intencje

Polecane witryny
www.tezeusz.pl

Aby nie zmarnować życia